KONAKLAMA

Mavi Kumsal Hotel * * * *

4 yıldızlı otel konforunda festival heyecanı sizi bekliyor

Bodrum Dans Kulübü, Point Dans Akademi ve Zeki Uyanık Dans Akademi tarafından organizasyonu gerçekleştirilen MaBoKu Bodrum – Bachata, Kizomba, Salsa Festivali 13 – 17 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Festival süresince;

  • Workshoplar, festival otelinin seminer salonlarında,
  • Gösteriler, otelin gösteri alanında,
  • Partiler, sahilde ve havuz başında,
  • Yarışmalar ise Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecektir.

Festival otelinde TAM PANSİYON veya YARIM PANSİYON sistemi uygulanmaktadır. TAM PANSİYONDA Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemekleri, YARIM PANSİYONDA ise kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır.

Ancak alkolsüz içecekler ve alkollü içecekler ücretlidir. Otelden ayrılırken istenmeyen sürpriz bir adisyon ile karşılaşmamak için otele girişte sizlere dağıtacağımız bilgilendirme formlarını lütfen dikkatlice okuyunuz..

Otelde düzenlenecek workshoplar, gösteriler ve partilerin tamamı 15 – 16 – 17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecektir. Ancak festivale erken gelen misafirler için 14 Mayıs Perşembe günü ücretsiz tüm gün yat turu düzenlenecektir.

16 ve 17 tarihlerinde yapılacak TDSF Salsa yarışmaları farklı bir adreste yapılacağından dolayı otelden yarışma salonuna sabah saatlerinde ücretsiz transfer hizmeti verilecektir.

Otelde konaklayan ve 17 Mayıs Pazar günü yapılacak Salsa yarışmalarına katılacak olan misafirlerin otelden ayrılırken oda anahtarlarını resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir. Öğle saatine kadar teslim edilmeyen odalar için otel yönetimi tarafından bir günlük konaklama ücreti daha tahsil edilir. Otel ile yarışmanın yapılacağı kapalı spor salonunun arası yaklaşık 2 km dir.

Festival etkinliklerine katılabilmek için oda rezervasyonlarının festival komitesi aracılığı ile yapılması zorunludur.. Aksi taktirde katılımcılar festival etkinliklerinde yer alamazlar.

Mavi Kumsal Hotel ****

Bodrum

Bodrum