KONAKLAMA

……………. Hotel * * * *

5 yıldızlı otel konforunda festival heyecanı sizi bekliyor

Bodrum Dans Kulübü tarafından organizasyonu gerçekleştirilen Uluslararası Bodrum Latin Dans Festivali 23 – 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Festival süresince;

  • Workshoplar, festival otelinin seminer salonlarında,
  • Gösteriler, otelin gösteri alanında,
  • Partiler, sahilde ve havuz başında,
  • Yarışmalar ise Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezinde (Konacık) gerçekleşecektir.

Festival otelinde HER ŞEY DAHİL sistemi uygulanmaktadır. Açık büfe sabah, öğle ve akşam yemekleri, gün boyunca içecekler, hamam, sauna kullanımları ile yüzme havuzlarının kullanımı ücretsizdir. Ancak otelde extra ücrete tabi bir çok uygulama da bulunmaktadır. Otelden ayrılırken istenmeyen sürpriz bir adisyon ile karşılaşmamak için otele girişte sizlere dağıtacağımız bilgilendirme formlarını lütfen dikkatlice okuyunuz..

Otel her şey dahil sistemde çalışmaktadır. Dışarından gelen misafirlerin otele günlük giriş ücreti ve festival katılım ücreti ödemesi zorunludur.

Otelde düzenlenecek workshoplar, gösteriler ve partilerin tamamı 23. 24, 25 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecektir. Günlük giriş alarak otele giriş yapacak misafirlerin bu 3 gün için giriş ücreti ödemesi yeterlidir. 26 Mayıs Pazar günü yapılacak Salsa yarışmaları farklı bir adreste yapılacağından dolayı son gün otele günlük giriş alınmasına gerek yoktur.

Bu ödemeleri yapan ve otel bilekliklerini alan misafirler, konaklama haricinde her şey dahil sistemdeki ücretsiz tüm imkanlardan faydalanabilir. Örneğin açık büfe kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, gün içerisinde tüm içecekler, havuz kullanımı, hamam, sauna vs.  Ayrıntılı bilgi için: FİYAT LİSTESİ

Otelde konaklayan ve 26 Mayıs Pazar günü yapılacak Salsa yarışmalarına katılacak olan misafirlerin otelden ayrılırken oda anahtarlarını resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir. Öğle saatine kadar teslim edilmeyen odalar için otel yönetimi tarafından bir günlük konaklama ücreti daha tahsil edilir. Otel ile yarışmanın yapılacağı kapalı spor salonunun arası yaklaşık 2 km dir.

Festival etkinliklerine katılabilmek için oda rezervasyonlarının festival komitesi aracılığı ile yapılması zorunludur.. Aksi taktirde katılımcılar festival etkinliklerinde yer alamazlar.

……… Hotel ****

Bodrum

Bodrum